Služby - Sádrokartony Kunc | Sádrokartonové vestavby

Montáž sádrokartonů

Při rekonstrukci bytu doporučujeme pro stavbu příček sádrokarton jako moderní stavební materiál. Montáž sádrokartonu je čistá a rychlá stavební technologie. Sádrokarton je v porovnání s klasickými materiály flexibilní, snadno použitelný stavební materiál, který Vám můžeme pro rekonstrukci Vašeho bytu doporučit.

Sádrokartonové podhledy

Problémem starší zástavby jsou obvykle vysoké stropy. Sádrokartonový podhled může snížit celkové náklady na vytápění. Problémy nerovných stropů nebo popraskaných omítek elegantně vyřeší sádrokartonové podhledy. Můžete tak například skrýt elektrické nebo síťové rozvody, ale i šikovně zmodernizovat Váš stávající strop.

Kazetové podhledy

Systém kazetových podhledů je výhodný pro krátkou dobu montáže,při níž po řemeslnících zůstává relativně čisto.Kazetové stropy jsou vhodné pro výrobní haly,kanceláře,chodby,prodejny,konferenční místnosti apod. Veškeré instalace jsou elegantně skryty,přitom však velmi snadno dostupné.

Sádrokartonové předstěny

Tyto konstrukce mohou ve stavbě splňovat estetické vylepšení stávajících povrchů stěn a příček, zvyšovat hodnoty akustických vlastností stěn a příček, zajišťovat požární odolnost, zvyšovat hodnoty tepelně izolačních vlastností obvodových stěn nebo vytvořit meziprostor pro vedení instalací.

Půdní vestavby (podkroví)

Půdní vestavby jsou v současnosti velmi oblíbeným prostorem k bydlení. Lze je využívat pro zřízení bytů, kancelářských prostorů či ateliérů, dnes už nejsou výjimkou ani školní učebny či výrobní prostory.

Sádrokartonové klenby

Klasické aplikace suché výstavby pro stropy, příčky, půdní vestavby či kazetové stropy se díky znásobení kvalit sádrokartonových desek a možností konstrukcí rozšířily i na koupelny a sklepy nebo náročnější ozdobné prvky jako klenby, obloukové příčky či obloukové podhledy.